NAŠE PRODUKTY

Olivový olej a balsamikový ocet

Extra panenský olivový olej z prvního lisu ručně sbíraných řeckých oliv ze slunného ostrova Thassos. Použít lze v teplé i studené kuchyni. Překvapí Vás lehkou hořkostí a zlatavou barvou. Balsamikový ocet s tymiánovým medem nebo krémová balsamika různých chutí pro dochucení sladkých i slaných jídel.

Olivový olej a ocet

Olivy a tapenáda

Prvotřídní kvalita oliv pocházejících ze slunného řeckého ostrova Thassos. Jedná se o ručně sbírané olivy bez konzervačních látek. Jedinečná hořkost a chuť olivových tapenád Vám rozpohybuje chuťové pohárky.

Olivy a tapenáda

Delikatesy

Vinné listy plněné rýží, typický řecký pečený baklažán (lilek), nebo pečená okra (květy ibišku), nakládané papričky plněné sýrem, sušená rajčata a mnoho dalšího... 

Delikatesy

Sladkosti

Oříškové tyčinky, řecká halva, jemný nugát nebo lukumi? Nechte se unášet na vlně řeckých sladkostí a rozmazlete svůj mlsný jazyk.

Sladkosti

Koření

Vůně a chutě koření Vás doslova pohltí. Dochucení pokrmů kořením rostoucím ve středomořském klimatu plném životadárného slunce udělá z Vašeho pokrmu gurmánský zážitek.

Koření

Mléčné výrobky

K Řecku neodmyslitelně patří ovčí sýr FETA, který vynese Váš řecký salát do oblak! Nebo si můžete s řeckých jogurtů připravit domácí tzatziki.

Mléčné výrobky

Bylinné čaje

Léčivé účinky čajů jsou známé svým dobrým vlivem na lidský organismus. Středomořské klima se promítá do kvality bylinných čajů z řeckého ostrova Thassos.

Bylinné čaje

Víno

Dionýsos, řecký bůh vína a nespoutaného veselí. Ochutnejte řecké víno a zaručujeme Vám, že si budete připadat božsky.

Víno

Těstoviny

Těstoviny neodmyslitelně patří ke středomořské kuchyni. Špagety, penne, fusilli nebo farfalle na všechny možné způsoby! 

Těstoviny

Kosmetika

Luxusní řecká kosmetika značek Pandora Venus Secrets. 100% mýdlo z olivového oleje nebo oslího mléka Vás překvapí svými pozitivními účinky na Vaši pokožku.

Kosmetika

Dárkové balení

Dárkové balení vhodné pro všechny příležitosti. Potěšte svou rodinu nebo přátele originálním dárkem ze slunného Řecka.

Dárkové balení