Novinky

Ručně vyráběná ČOKOLÁDA

Máte rádi sladké? Nově pro Vás máme ručně vyráběné čokolády v té nejlepší kvalitě v mnoha příchutích. Stačí jen ochutnat! 🍫

Více informací ->

DÁRKOVÁ BALENÍ

Kvapem se nám blíží Vánoce. Stále nevíte čím potěšit své blízké? Chcete být originální a věnovat někomu jedinečný dárek? Dárek plný chutí a vůní, který potěší nejednoho gurmána. To je přesně to co najdete v našem sortimentu.

Více informací ->

KOŘENÍ V PYTLOVINOVÉM SÁČKU

Už Vás nebaví kupovat koření v obyčejných sáčcích?    Podívejte se na jednoduché a elegantní balení řeckého koření. Jednoduše "v pytli". Každý sáček je ozdobený korálky, které tvoří slovo "GREECE", což koření dodává kouzlo a autenticitu. Neobvyklé balení může být neobvyklý dárek pro Vaše blízké.

Více informací ->

BREAD DIPPING

To je dokonalé spojení aromatického koření extra panenského olivového oleje v jedné mističce. Stačí jen ulomit čerstvé pečivo, namočit do směsi koření a oleje a vychutnávat. Nové sady koření a mističek najdete v kategorii Koření TIK-TAK. Dopřejte si tento zážitek i Vy!

Více informací ->

MOŘSKÁ SŮL

V posledním závozu z Řecka nám přišlo i tohle. Ochucená mořská sůl v soudku, kde je i dřevěná lžička. Soli mají příchutě po bylinkách. Naleznete zde sůl s příchutí oregana, tymiánu, rozmarýnu, bazalky nebo sůl pro přípravu ryb či masa. Vše 100% přírodní, ochucené pouze extraktem z bylin. To ve Vaší kuchyni přeci nesmí chybět.

Více informací ->

VÁNOČNÍ PRODEJNA

Podívejte se na Vánočně vyzdobenou kamennou prodejnu OLIS v Sušici. Určitě neváhejte a přijeďte nás navštívit a nasajte Vánoční atmosféru v Řeckém stylu 🇬🇷🎁🎄

Více informací ->