O nás

Historie naší firmy sahá do roku 1996 a zabývá se především výživou hospodářských zvířat. A jelikož jsme začali před časem navštěvovat Řecko, odkud dovážíme bavlník pro výživu skotu, tak jsme se trochu porozhlédli, zamysleli a ochutnali místní speciality a rozhodli se Vám nabídnou to nejlepší co právě Řecko nabízí. A to je především kvalitní olivový extra panenský olej, výborné olivy a spoustu řeckých delikates.

 

Víme, kolik úsilí a času stojí vyrobit kvalitní olivový olej bez příměsí a nebo dokonce ze směsi několika druhů olejů, které se bohužel v našich supermarketech často objevují pod názvem 100% olivový olej. Proto jsme rádi, že právě naše firma vám může nabídnout vysokou kvalitu zboží, které Řecko nabízí. Ať už je to koření, kosmetika, olivy či olivový olej. Každý z těchto produktů je vyvážený silou řeckého slunce a s tím je spojen blahodárný vliv těchto produktů na lidský organismus. A právě řekové se pyšní dlouhověkostí díky zdravému a kvalitnímu olivovému oleji. My doufáme, že posoudíte kvalitu námi nabízeného zboží a tím oceníte naši snahu Vám dopřát to nejlepší co Řecko nabízí.

Řekli jsme si, proč si toto dopřávat jen o dovolené, jednou za rok a proč to nenabídnout i svým zákazníkům. A tehdy přišla ta myšlenka, najít v Řecku dodavatele těchto kvalitních potravin a přivézt je nejen na náš stůl. Nejprve jsme začali vozit pouze olivový olej z překrásného ostrova Thassos a byl o něj vskutku obrovský zájem. Tak jsme začali uvažovat i o kamenné prodejně a rozmanitosti zboží. To se povedlo a my Vám nyní můžeme nabídnout nejen v naší prodejně v Sušici, ale právě i na našem eshopu mnoho dalších specialit kromě olivového oleje pro Vaše chuťové pohárky a návrat od stolu ke vzpomínkám na letní dny plné slunce a pohody.